PODZIĘKOWANIA 2022/2023

Grupa „Krasnale”

Serdecznie dziękujemy członkom Rady Rodziców z gr. Krasnale za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu Jasełek.

Szczególnie: P. Malwinie i Krzysztofowi Maligłówkom za zakup i transport soczków, owoców i pozostałych artykułów na poczęstunek.

Paniom: Paulinie Bartosz, Malwinie Maligłówce oraz Aldonie Podgórskiej za upieczenie ciast.

Dziękujemy.

Podziękowania dla Pań: Pauliny Bartosz, Anny Zapała i Malwiny Maligłówka za podarowanie ozdób i elementów do ich przygotowania na Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Dziękujemy Panom: Grzegorzowi Kucharskiemu i Mateuszowi Witkiewiczowi, za przygotowanie dla dzieci warsztatów pt. "Karmniki dla ptaków".

Grupa „Wiewiórki”

Dziękujemy Pani Lidii Szmańdzie i Panu Markowi Stawiarzowi oraz Państwu Natalii i Pawłowi Kiekom za przekazanie  fantów na licytacje podczas zabawy karnawałowej.

Serdecznie dziękujemy Paniom Katarzynie Wawszczyk i Aleksandrze Domagała-Tomaszewskiej oraz Panu Sebastianowi Bajda za odwiedziny
i czytanie bajek.

Dziękujemy państwu Katarzynie i Adamowi Zientkom za przekazanie zabawek.

Dziękujemy  Państwu Małgorzacie i Jakubowi Akonomom, Katarzynie
i Adamowi Zientkom oraz Małgorzacie i Łukaszowi Olichwerom

za przekazanie ozdób na kiermasz.

Grupa „Jeżyki”

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Kuźnik zorganizowanie zajęć na temat pierwszej pomocy.

Serdecznie Dziękujemy Oksanie Wojtasik za przekazanie pluszaków oraz Pani Hannie Tarnowskiej za książeczki.

Grupa „Motylki”

Dziękujemy Państwu Agnieszce i Michałowi Frybel za kolorowanki świąteczne.

Serdecznie dziękujemy Państwu Katarzynie i Kamilowi Sorgowickim za przygotowanie medali i dyplomów z okazji Dnia Misia.

Dziękujemy Państwu Justynie i Łukaszowi Białeckim za przygotowanie ozdób na kiermasz bożonarodzeniowy.

Grupa „Pajacyki”

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Babickiej za choinkę świąteczną.

Dziękujemy Pani Magdalenie Fordon za skrzynie jabłek.

Dziękujemy Państwu Karolinie i Marcinowi Namysł za materiały plastyczne i piśmiennicze oraz gry planszowe.

Dziękujemy Pani Katarzynie Kempczyńskiej za kopie ćwiczeń grafomotorycznych.

Dziękujemy Pani Katarzynie Zientek za stroik na kiermasz bożonarodzeniowy.

Grupa „Krasnale”

Pani Aldonie Podgórskiej za kolorowanki.

Dziękujemy Paniom: Monice Kucharskiej oraz Pauli Binko za podarowanie zabawek na nagrody dla dzieci.

Grupa „Biedronki”

Serdecznie dziękuje Paniom Magdalenie Michalak, Izabeli Rutkowskiej
i Agacie Pawlisz
za upieczenie ciast oraz Pani Michalinie Mróz za zakup soczków na pasowanie na przedszkolaka.

Grupa „Wiewiórki”

Serdecznie dziękujemy Państwu Monice i Pawłowi Jakubowskim za przekazanie kolorowanek dla dzieci.

Dziękujemy Pani Lidii Szmańdzie i Panu Markowi Stawiarz za przekazanie  papierowych kubeczków.

Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Przewłockiej- Bajda oraz Panu Sebastianowi Bajda za przekazanie zabawek.

Grupa „Zajączki”

Serdecznie dziękuje Pani Sandrze Cichej za zakup soczków na pasowanie przedszkolaka.

Grupa „Jeżyki”

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Rusnarczyk za przyniesienie kosza jabłek dla dzieci.

Dziękujemy Państwu Agacie Grandke i Pawłowi Drążkiewiczowi za pomoc
w organizacji Dania Dyni.

Serdecznie dziękujemy Państwu Katarzynie i Kamilowi Sorowickim za zorganizowanie słodkich upominków oraz kolorowanek z okazji Dania Dyni.

Grupa „Biedronki”

Serdecznie dziękuje Paniom Annie Oczujola oraz Dagmarze Bąk za przekazanie naklejek dla dzieci.

Grupa „Krasnale”

Serdecznie dziękujemy Państwu Malwinie i Krzysztofowi Maligłówkom za wzbogacenie kącika przyrodniczego.

Serdecznie dziękujemy Pani Asenacie Szczesny za wizytę
z książką.

Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie prezentów dla dzieci z okazji DNIA CHŁOPAKA.

Dziękujemy Państwu Malwinie i Michałowi Kujawa za drobne zabawki na nagrody dla dzieci oraz książeczki do biblioteczki.

Grupa „Wiewiórki”

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Baśladyńskiej za zakup kubeczków jednorazowych dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Jakubowskiej za przekazanie książeczek do kącika czytelnika.

Dziękujemy Pani Katarzynie Wawszczyk za pomoc w organizacji
Dnia Chłopaka.

Dziękujemy Pani Lidii Szmańdzie za czynny udział w życiu grupy.

Dziękujemy Pani Katarzynie Tarnowskiej-Wojciechowskiej za wizytę
z książką.

Serdecznie dziękujemy Paniom Patrycji Koleśnik i Paulinie Mikołajczyk za przekazanie zabawek.

Grupa „Zajączki”

Serdecznie dziękuje Pani Wiolecie Keping za systematyczne drukowanie kolorowanek.

Serdecznie dziękuje Paniom Mai Ziobrowskiej i Monice Wiśniewskiej
za wzbogacenie sali w nowe zabawki

Grupa „Jeżyki”

Serdecznie dziękujemy Pani Oksanie Wojtowicz za zakup kubeczków jednorazowych oraz Pani Monice Bruoło za pomoc w organizacji
Dnia Chłopaka.

Grupa „Motylki”

Składa serdeczne podziękowania dla rodziców za wzbogacenie kącika przyrodniczego darami jesieni.

Osobne podziękowania również dla Państwa Katarzyny i Kamila Sorgowieckich za pomoc przy organizacji Dnia Chłopaka oraz za ofiarowanie dzieciom Klocków Lego.

Dziękujemy Państwu Barbarze i Wojciechowi Kwiatek za przekazanie na rzecz przedszkola puzzli i gier edukacyjnych.

Dziękujemy Państwu Agnieszce i Michałowi Frybel za pomoc w organizacji autokaru na wycieczkę do lasu w Klępsku oraz za ofiarowanie dzieciom przyborów plastycznych.

Dziękujemy Pani Annie i Panu Marcinowi Pietrusiewiczom za ofiarowanie przyborów higienicznych dla grupy.

Dziękujemy Pani Kamili Tarnowskiej-Patalas i Mariuszowi Patalas za ofiarowanie kolorowego papieru.

Grupa „Pajacyki”

Dziękujemy Pani Monice Jakubowskiej za rośliny do kącika przyrodniczego oraz karton papieru ksero.

Dziękujemy Pani Marysi Rusinek-Krawczyk, Pani Annie Przybyle, Pani Marcie Płóciennik  oraz Pani Klaudii Zygmunt za rośliny do
kącika przyrodniczego.

Dziękujemy Pani Beacie Kubizna za rośliny, kamyczki i muszelki do kącika przyrodniczego.

Dziękujemy Państwu Karolinie i Marcinowi Namysł za książki do kącika czytelnika oraz grę konstrukcyjną do kacia z zabawkami.