PRAWIDŁOWA WYMOWA DZIECKA PRAWIDŁOWE ODDYCHANIE - WCZESNA PROFILAKTYKA LOGOPEDYCZNA ZABAWY I ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH Sala logopedyczna WIERSZYKI DO UTRWALANIA GŁOSEK SZUMIĄCYCH . Wpływ mediów elektronicznych na rozwój mowy dziecka. Plan zajęć logopedycznych Informacja dla rodziców Etapy rozwoju mowy dziecka w wieku przedszkolnym Rodzicu pamiętaj ! Kiedy do logopedy? Rodzicu, czy Twoje dziecko dobrze słyszy? Tekstowa podstrona

Kącik logopedyczny

Informacja dla rodziców

UWAGA RODZICE!!!

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną informacje dotyczące organizacji zajęć logopedycznych w naszym przedszkolu zostaną przekazane rodzicom dzieci wytypowanych do terapii logopedycznej drogą e-mailową, natomiast wynik badania logopedycznego zostanie przekazany w formie pisemnej.

Logopeda jest dostępny dla rodziców podczas godzin swojej pracy:

poniedziałek: od 13.00 do 15.00

wtorek:od 8.00 do 13.00