„Konkurs Plastyczny na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej”

Dnia 14 grudnia 2021 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie „Konkursu Plastycznego na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej”, który zorganizował Sulechowski Dom Kultury im. F.Chopina w Sulechowie. Konkurs adresowany był do dzieci w różnym wieku.  Jesteśmy bardzo dumni, że spośród wielu złożonych prac w kategorii  I – przedszkola, zostały docenione parce naszych przedszkolaków. Jury z Domu Kultury wyłoniło zwycięzców: Liliana Szustak zajęła I miejsce, a praca Amelki Stachowiak została wyróżniona.

Obie dziewczynki były bardzo zadowolone z otrzymanych nagród, a przede wszystkim z otrzymanych przez organizatora kartek bożonarodzeniowych , na których widniał ich własny projekt świąteczny.Wręczenia nagród dokonała pani dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury w obecności naszej pani dyrektor oraz zgromadzonych zwycięzców,  ich rodziców i opiekunów.

Serdecznie gratulujemy.

Agata Dowgun