Bal Karnawałowy w gr. „Wiewiórek”

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu 08 lutego odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, smoków, super bohaterów, strażaków, policjantów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Myszka Minie, Syrenka. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.